Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
Doğal Sıvı Gübre 1 kg Ekonomik Ambalaj Damlama gübresi

DİĞER

₺60,00 ₺49,00

%18 İndirim

Life Force 1 Kg Bitkilerin enerji içeceği

Dr. Boris Levinsky diyor ki!..

"Dünyanın bütün kimyacıları birleşsek bu inanılmaz ve eşsiz maddeyi  
oluşturabilmemiz mümkün değildir,canlı ve cansız maddeler arasındaki bağı oluşturan humatlar (humik ve fulvik asitler) tabiat ananın bize bir armağanıdır”.

               
 
LIFE FORCE     =     YAŞAM GÜCÜ 
Tüm sebze ve meyvelerde
100 litre suya 250 gram(1 su bardağı kadar) 
yapraktan püskürtme ile veya diplerine sulama suyu ile verilmesi önerilir.(15-20 gün ara ile tekralayınız)
Diğer ilaç ve gübrelerle karışır.
Kükürt,yağlar ve bazik ürünlerle karışmaz
  
Bitkilerin gelişimi topraktaki mikroorganizmaların canlılığına ve aktivitesine bağlıdır. Topraklarda canlı faaliyetin fazla olması yüksek verim ve kalitede ürünlere imkan verir.
Doğal maddelerle (organik asitler,aminoasitler,fulvik asitler)zenginleştirilmiş  Life Force   toprakların biyolojik faaliyetini destekler, enzimleri tetikler, kök gelişimine yardım ederken mineral gübrelemeler de, verilen besin maddelerinin alınımını artırır. İklim koşullarının kötü gittiği devrelerde bitkinin süper kalite ve yüksek verim vermesini garanti ettiği gibi, toprağın organik maddelerce zenginleştirilmesini sağlayarak yorgun toprakların canlanması işlevini yürütür. Toprağa verilmesi ile kök gelişmesini artırıp, mevcut mikro biyolojik ortamı hareketlendirir ve bitkinin muntazam gelişmesini sağlar.
Life Force , içeriğindeki bitkisel menşeli aminoasitler, makro elementler ve yüksek oranda organik madde karışımından meydana gelen, sıvı bir organik gübredir.
        Life Force   in yapısındaki aminoasitler, enzimatik ve kimyasal hidroliz yoluyla elde edilmiş, tamamı ile serbest formdaki aminoasitlerdir. Bundan dolayı, alınabilirliği ve bitki içerisindeki taşınımı son derece hızlıdır .
Life Force  kullandığınızda diğer gübrelerin kullanımında %15-20 arasında tasarruf edeceksiniz.
Ayrıca ürün verim artışı %12-30 arasında olacak. Bunların sonucunda ;kullanmış olduğunuz  Life Force kendi ücretini ödeyen ve verimi artıran yegane ,vazgeçilmez bir ürün olması kaçınılmazdır.
Life Force  Bitkilerdeki su hareketini hızlandırarak soğuk ve don zararlarına karşı direnç artırır.Bu ilkbaharın geç donlarında da etkili olmaktadır.
Soğuk ve don zararına karşı yapılacak uygulama en az 3-4 gün önce ve 2 uygulama şeklinde,ve mümkünse yapraklı bir dönemde (bitkilerde su hareketi başlamış durumda iken)  yapılmalıdır.

HELAL SERTİFİKA NEDİR?

Helal sertifikalama, muteber, ehil ve tarafsız bir kurumun, söz konusu üretimi denetlemesini, helal standartlarla uygunluk içerisinde üretimin yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, onaylanmış bir belge vermesini kapsayan bir yöntemdir. Gıdalarda helal olma şartı ile birlikte, sağlığa uygunluk ve safiyet de olması gereken şartlardır. Ayrıca Helal Sertifikalama. Ülke yönetiminin kontrol birimlerine gıda emniyeti konusunda destek hizmeti de sağlar.

 
Garanti edilen İçerik:


% 30 Organik Madde
%25 Humik Fulvik Asit
Organik Azot
Organik Potasyum
 
 

 

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.